Dzień Babci i Dziadka

8, 9 i 12 stycznia były bardzo ważne dla babć i dziadziusiów naszych kochanych przedszkolaków. W tych dniach Motylki, Pszczółki, Smerfy, Muminki, Żabki, Misie i Krasnale zaprosiły swoje babcie i swoich dziadziusiów do przedszkola, by opowiedzieć im wzruszającą historię o bałwanku Stefanku oraz o czarujących gawronich charakterach.

W zimowej scenerii, śnieżynki, bałwanki i gawronki tańczyły, śpiewały i recytowały wierszyki. Biel i czerń strojów przeplatały się w pięknych układach choreograficznych.

Publiczność była zachwycona. Przedszkolnych aktorów nagradzano ogromnymi brawami, uściskami i całuskami. Do tych występów na pewno będzie się często wracać.

Naszym kochanym wnuczkom i wnukom (tym tekstem – przyp. red) dziękuje za piękne chwile wzruszenia – babcia Ewa, babcia Łucji i Mikołaja.