Udział “Motylków” w Ursynowskim Przeglądzie Tanecznym „Tańczę, bo lubię”

„Tańczę, bo lubię” – 24.11.2017r.

Dnia 24 listopada dzieci z grupy „Motylki” uczestniczyły w przeglądzie tanecznym „Tańczę, bo lubię”, zorganizowanym przez Przedszkole nr 351 przy ul. Warchałowskiego 4. Patronem i honorowym gościem imprezy był burmistrz dzielnicy Ursynów – pan Robert Kempa, który przywitał ciepło wszystkich uczestników i przybyłych na imprezę gości, życząc wszystkim udanej zabawy.

W tegorocznej III edycji przeglądu wzięło udział aż 18 ursynowskich przedszkoli. Nasze „Motylki” miały zatem okazję nie tylko zaprezentować swoje taneczne umiejętności przed szerszą widownią, ale również zaczerpnęły dużo radości z oglądania występów innych przedszkolaków. Różnorodność muzyki, stylów tanecznych, a do tego ciekawie dobrane stroje tancerzy sprawiły, że każdy występ oglądało się z dużą przyjemnością.

I choć „Motylki” tańczyły na samym końcu, czując już lekkie zmęczenie długim oczekiwaniem na swój występ, to poradziły sobie znakomicie i otrzymały gromkie brawa. Nasze pięciolatki zaprezentowały staroangielski taniec „Specknerin”.

Dzieci, pełne wrażeń, wróciły do przedszkola z dyplomem i upominkami (książka dla grupy, marakasy dla uczestników), które wraz z gratulacjami odebraliśmy z rąk pani Lidii Gruchały – dyrektor Przedszkola nr 351.

Gratulujemy naszym zdolnym i dzielnym tancerzom!