Konkurs fotograficzno – plastyczny pt. „Warszawa w obiektywie” – rozdanie nagród

We czwartek 07.12.2017 roku w sali głównej Przedszkola nr 366 przy ulicy Hawajskiej 7 w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu pt. „WARSZAWA W OBIEKTYWIE”. Celem konkursu było promowanie i popularyzowanie wiedzy o Warszawie, jej historii i zabytkach, rozbudzanie, promowanie twórczej inwencji dziecka, jego kreatywności  oraz integracja środowisk przedszkolnych.

Do konkursu zgłoszono prace z 10 ursynowskich przedszkoli, wykonane przez przedszkolaki w wieku: 4 – 6 lat. Jury konkursowe miało trudny wybór, gdyż były na bardzo wysokim poziomie, co podkreśliła przewodnicząca Pani Dyrektor Ewa Wieczorek.

Wśród laureatów tego konkursu nagrodzono prace dwójki naszych przedszkolaków z grupy Smerfy w kategorii wiekowej dzieci 4 – letnich – Zuzi i Kubusia.

Zanim nastąpiło uroczyste wręczenie nagród wszyscy zaproszeni goście obejrzeli przygotowany przez przedszkolaków z Przedszkola nr 366 krótki program muzyczno – recytatorski pt.: „Warszawa w wierszu i piosence”. Po występach artystycznych nastąpiła część najważniejsza dla wszystkich zebranych, czyli uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Ten uroczysty moment uświetnił swoją obecnością – burmistrz naszej dzielnicy Ursynów pan Robert Kempa.

Każdy z laureatów w nagrodę otrzymał dyplom i książkę pt. „WARSZAWA SPACERY Z CIUMKAMI”, która bardzo zainteresowała dzieci.

Po części oficjalnej nastąpił poczęstunek dla wszystkich gości oraz była możliwość  podziwiania wszystkich zgłoszonych prac konkursowych na zorganizowanej wystawie.

Naszym laureatom, ich rodzicom gratulujemy osiągniętego sukcesu za włożony trud i zaangażowanie w wykonane prace.