animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Wizyta pieska ze schroniska w naszym przedszkolu

Nasze przedszkole w październiku zorganizowało zbiórkę karmy oraz artykułów pierwszej potrzeby dla Schroniska. Dzieci i rodzice byli bardzo zaangażowani w zbiórkę, czemu trudno się dziwić, bowiem temat bardzo poruszał serca wszystkich zaangażowanych. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, a w imieniu Schroniska „Na Paluchu” serdecznie zapraszamy do odwiedzin i …

W ramach dalszej współpracy ze schroniskiem we wtorek – 7 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu pracownika Schroniska “Na paluchu” wraz z uroczym pieskiem – jednym z podopiecznych ze schroniska. Dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o zwierzęta, co to za miejsce – schronisko oraz jak można pomóc zwierzętom tam mieszkającym.

Dodatkową atrakcją była wizyta w przedszkolu czworonożnego mieszkańca schroniska. Dzieci chętnie go głaskały, patrzyły jak na nie reaguje, łasi się. Wizyta psa dała dzieciom wiele radości!

Skip to content