Zaproszenie – 27.10.2017r.

Serdecznie Państwa zapraszamy na Jesienne Warsztaty Rodzinne, które odbędą w piątek – 27 października. Bardzo liczymy na wspaniałą rodzinną zabawę!

Warsztaty rozpoczynają się o następujących godzinach:

15:00              „Pszczółki”  oraz „Żabki”

15:30              „Krasnalki” oraz „Smerfy”

16:00              „Misie”, „Motylki” oraz „Muminki”

Chcielibyśmy nadmienić, że warsztaty połączone są z Kiermaszem prac dzieci. Wszystkie pieniążki z kiermaszu zostaną przeznaczone na doposażenie ogrodu przedszkolnego w nowe zabawki i  sprzęty, na których już od wiosny będą mogły bawić się Państwa dzieci.

O tym, jak dzielnie dzieci pracowały, aby własnoręcznie wykonać (przy niewielkiej pomocy pracowników przedszkola)  niepowtarzalne dekoracje, przedmioty dekoracyjne i użytkowe pokazują zdjęcia poniżej.

Oczywiście nie zdradzamy zdjęciami wszystkich prac, chcemy Was troszkę zaskoczyć różnorodnością i pomysłowością wykonawców Podobny obraz

Zapraszamy w piątek – 27 października od godz. 15:00