Pokaz żonglowania dla Smerfów i Krasnali

We środę 25.10.2017 roku „Krasnale” i „Smerfy” miały możliwość poznania i goszczenia półfinalistę X edycji programu telewizyjnego „Mam Talent” – pana IHARA NICHYPARUK z Białorusi – żonglera kontaktowego, któremu towarzyszyła mama Michalinki – pani MARTA MAISEYENKA.

Pan Ihar zaprezentował dzieciom pokaz żonglowania kulami akrylowymi przy akompaniamencie muzyki klasycznej. Wszystkie przedszkolaki w ciszy i skupieniu podziwiały zręczność naszego gościa. Po występie wszyscy mieli możliwość zapoznania się z rekwizytami z pokazu, czyli kulami akrylowymi.

Później odbył się pokaz animacji – z piłeczkami plastikowymi, ćwiczenia równowagi z asekuracją na rolla – bola czy talerzu cyrkowym. Wielu chętnych podejmowało próby samodzielnej animacji.

Na zakończenie spotkania – pani MARTA MAISEYENKA zaprezentowała pokaz z wykorzystaniem poi świetlnych – ledowych. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem umiejętności i zręczności naszych gości. Bartuś z grupy “Smerfy” podsumował poważnym głosem – „To musi być trudne.”

Na podkreślenie zasługuje fakt, że mali widzowie w ciszy, z wielkim zainteresowaniem podziwiali niecodzienne widowisko. Artyści zostali nagrodzeni przez dzieci gromkimi brawami.

Bardzo dziękujemy naszym gościom – panu IHARA NICHYPARUK i pani MARCIE MAISEYENKA za przybycie i prezentacje swoich umiejętności.