animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Podziękowania za udział w akcji “Pomóżmy pomagać”

Akcja „Pomóżmy pomagać…” – podsumowanie.

Miło nam poinformować, że zbiórka darów na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt „Na Paluchu” przyniosła znakomite efekty. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych Przedszkolaków i ich Rodziców oraz aktywnemu wsparciu naszego przedsięwzięcia przez inne ursynowskie przedszkola, zebraliśmy łącznie aż 579 kg karmy dla zwierząt oraz ok. 115 sztuk różnego rodzaju legowisk i posłań. Wśród darów znalazło się również wiele innych potrzebnych zwierzakom rzeczy, takich jak: zabawki (40 szt.), miski (10 szt.), obroże, szelki i smycze (8 szt.), gazety, żwirek, kuweta, szczotki,  środki przeciw kleszczom i pchłom oraz przysmaki dentystyczne.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za wrażliwość, dobre serce i tak hojne wsparcie naszej akcji! Pragniemy nadmienić, iż tylko nasze przedszkole zebrało aż 167 kg karmy dla zwierząt.

Serdeczne podziękowania składamy również siedmiu placówkom, które przystąpiły z nami w tym roku  do akcji „Pomóżmy pomagać…”, tj.:

  • Przedszkole Integracyjne nr 394, ul. Teligi 1
  • Przedszkole nr 126, ul. Wokalna 1
  • Przedszkole nr 351 im. Wandy Chotomskiej, ul. Warchałowskiego 4
  • Przedszkole nr 201 „Misia Ursynka”, ul. Wilczy Dół 4
  • Przedszkole nr 52, ul. Koncertowa 8
  • Przedszkole nr 283, ul. Puszczyka 6
  • Przedszkole 159, ul.Taneczna 74

19 i 20 października wszystkie dary zostały przewiezione do schroniska.

Dziękujemy  w tym miejscu także Pani Dorocie Solskiej – mamie Alicji z grupy „Żabki”, Panu Krzysztofowi Maksymik – tacie Basi z grupy „Motylki” oraz całej rodzinie Pani Ani Szyszko (naszej wicedyrektor) za pomoc w przewiezieniu darów do schroniska.

Skip to content