Niezwykła wystawa: “Stworki owocowo – warzywne”

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przez dzieci w wieku 5 – 6 lat przestrzennych stworków ze świeżych owoców i warzyw.

Realizując tematykę   „Owoce i warzywa – nasi sprzymierzeńcy w trosce o zdrowie”   przyświecała nam myśl, że głównym celem jest trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania o charakterze edukacyjnym.

Ponieważ dzieci najlepiej uczą się przez zabawę zaprosiliśmy ich wraz z Rodzicami do konkursu pt. Stworki owocowo – warzywne.

Inwencja i wyobraźnia twórców była nieograniczona,  prace były niezwykle atrakcyjne pod względem pomysłu, estetyki wykonania oraz kreatywności twórców, co przedstawiają zdjęcia poniżej.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie do naszej akcji łączącej profilaktykę zdrowego żywienia i aktywność plastyczną.