Jesienne Warsztaty Rodzinne

Jesienne warsztaty artystyczne 27 października były okazją nie tylko do twórczej zabawy z rodzicami, ale również do przegonienia jesiennego nastroju za pomocą promiennych uśmiechów nie znikających z twarzy uczestników warsztatów. Tym razem czekały na nas dwa artystyczne zadania. Dzieci wraz z rodzicami ozdabiały poszewkę na poduszkę oraz wykonywały wieszak o wielu zastosowaniach. Z warsztatami połączony był również kiermasz prac dzieci wykonanych wcześniej pod opieką nauczycieli.

Aby jak najdłużej zachowali Państwo w pamięci wspomnienia z jesiennych warsztatów, zachęcamy do częstego oglądania poniższej galerii zdjęć. Widać w nich duże zaangażowanie wszystkich “artystów” oraz wszechogarniającą radość 🙂