animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Festyn w przedszkolu – „Żegnaj lato, witaj przedszkole!”

„Żegnaj lato, witaj przedszkole!”

Pod takim hasłem bawiliśmy się wspólnie podczas festynu – dzieci, rodzice i nauczyciele.  W czasie wspólnych zabaw przy muzyce nie zabrakło przebojów muzycznych, które porwały wszystkich do tańca. Oprócz wspólnych pląsów było również mnóstwo dodatkowych atrakcji:

  • duża dmuchana zjeżdżalnia
  • dżdżownica Megi – wyjątkowo uroczy dmuchaniec typu połykacz:), która zrobiła wrażenie nie tylko swoim zewnętrznym wyglądem ale wyposażeniem wewnątrz (i w jego środku znajdowały się śmieszne stworki i mini zjeżdżalnia do pokonania)
  • bańki mydlane
  • folia streczowa – malowanie markerami lub farbami Panorama Ursynowa
  • malowanie na murze –nasze przedszkolne street art.
  • instalacja przestrzenna – „Moje marzenia”
  • labirynty
  • zabawy z użyciem narzędzi cyrkowych
  • legendy warszawskie zabawy teatralne

Nasze przedszkolaki miały zatem okazję sprawdzić się w roli aktorów, twórców, cyrkowców, artystów, ale także zuzyc dużo energii na tzw. dmuchawcach.

Śmiechu i radości było co nie miara, zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Skip to content