Ale draka ­čśŐ ÔÇô dzi┼Ť obchodzimy Dzie┼ä Przedszkolaka

Ale draka ┬á­čśŐ ÔÇô dzi┼Ť obchodzimy Dzie┼ä Przedszkolaka

Og├│lnopolski Dzie┼ä Przedszkolaka obchodzony jest 20.09.2018. Nasze przedszkole postanowi┼éo ┼Ťwi─Ötowa─ç ten dzie┼ä do ┬á21.09.2018. Tego dnia nauczyciele zaplanowali z dzie─çmi wiele wsp├│lnych zabaw w salach i na terenie ogrodu przedszkolnego, aby rado┼Ť─ç z bycia przedszkolakiem zapanowa┼éa w dzieci─Öcych g┼éowach i serduszkach.

Natomiast ju┼╝ od samego rana grupy Motylk├│w i Smerf├│w ┬ászykowa┼éy si─Ö na spacer do Urz─Ödu z niespodziank─ů dla wszystkich, kt├│rzy tego dnia o 9.30 byli w Ursynowskim Urz─Ödzie .Flash mob i wsp├│lna zabawa na planszach wielkoformatowych wprowadzi┼éa doros┼éych w radosny stan i przypomnia┼éa im jak fajnie by┼éo jak byli mali. Wszyscy dobrze si─Ö bawili a doro┼Ťli cho─ç na chwil─Ö stali si─Ö dzie─çmi.Za wsp├│ln─ů zabaw─Ö ┬ázostali nagrodzeni nie tylko brawami, ale tak┼╝e pami─ůtkowymi ÔÇ×lizakamiÔÇŁ z logo przedszkola i graficznym znakiem Dnia Przedszkolaka.

Po powrocie do przedszkola ┬áwszystkie grupy odby┼éy niesamowit─ů podr├│┼╝ po wyobra┼║ni. ┬áAbstrakcje Pablo Picassa poprowadzi┼éy nas po drodze┬á pe┼énej nieoczekiwanych przyg├│d.┬á┬á Sztuki do┼Ťwiadczam, prze┼╝ywam, czuj─Ö, dotykam, smakuj─Ö, w─ůcham, widz─Ö i s┼éysz─Ö – to zadania tegorocznego projektu. Dzi┼Ť do┼é─ůczyli┼Ťmy do naszych dzia┼éa┼ä tworzenie – projektowanie.

Sztuk─Ö projektuj─Ö – zainspirowani r├│┼╝norodno┼Ťci─ů naszych wyobra┼║ni┬á postanowili┼Ťmy zamkn─ů─ç nasz─ů ma┼é─ů sztuk─Ö┬á w buttonach, kt├│re ka┼╝dy przedszkolak zabra┼é do domu na pami─ůtk─Ö dzisiejszego dnia . Sztuka wsp├│┼éczesna ┼╝yje w Przedszkolu Nr 50!­čśŐ