Dyżur wakacyjny 2018 – wydawanie haseł, uruchomienie elektronicznego SYSTEMU zapisów na dyżury wakacyjne

Szanowni Państwo,

zgodnie z harmonogramem dyżurów wakacyjnych: od 16 kwietnia rozpoczyna się etap składania przez rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola wniosku o wydanie hasła  dostępu do konta dziecka w SYSTEMIE zapisu na dyżury wakacyjne.

Jednocześnie możliwe będzie wydawanie rodzicom haseł. Wzór wniosku załączony jest do niniejszej wiadomości.

Znalezione obrazy dla zapytania dokument

Wniosek o wydanie hasła do elektronicznego zapisu na dyżur 2018.

Rodzice dzieci, które aktualnie uczestniczą w rekrutacji do przedszkoli lub kl. I szkół podstawowych nie składają takiego wniosku i korzystają z posiadanego już aktualnego hasła do systemu rekrutacyjnego.

Uruchomienie dla rodziców elektronicznego SYSTEMU zapisów na dyżury wakacyjne jest zaplanowane na 30 kwietnia br. od godziny 9:00.

UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że wnioski na dyżur wakacyjny Rodzice składają w dyżurującym przedszkolu pierwszego wyboru lub w placówce, do której aktualnie uczęszcza dziecko.

Przedszkole/oddział przedszkolny w szkole wskazany na pierwszej pozycji  w pierwszym z wybranych turnusów jest dyżurującym przedszkolem/szkołą pierwszego wyboru.

Wnioski przyjmuje codziennie Dyrektor lub Wicedyrektor przedszkola w godzinach: