Koncert Wiosenny

W tym roku wiosna postanowiła pobawić się z nami w chowanego i całkiem dobrze ukryła się pomiędzy widocznymi jeszcze gdzieniegdzie zaspami śniegu oraz niskimi temperaturami 🙂 Przedszkolaki postanowiły zachęcić ją do rozgoszczenia się u nas na dobre wystawiając trzykrotnie Koncert Wiosenny. Na pierwsze muzyczne spotkanie, które odbyło się 19 marca, zaprosiliśmy emerytowanych nauczycieli ze Związku Nauczycielstwa Polskiego z sekcji Mokotów-Ursynów-Wilanów. 23 marca gościliśmy na występie rodziców dzieci z grupy Pszczółek, Krasnali oraz Misiów, a 27 marca rodziców dzieci z grupy Żabek, Smerfów, Motylków oraz Muminków. Podczas każdego z wystąpień dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały utwory muzyczne o tematyce wiosennej oraz związane z nimi układy taneczne. Ponieważ muzyka była radosna i rytmiczna, uśmiechy właściwie nie znikały z twarzy naszych przedszkolaków oraz gości. Ogromne wrażenie robiły też przebrania naszych małych artystów. Na scenie pojawiły się wszystkie kolory tęczy w postaci różnokolorowych ubranek oraz rekwizytów.

Niech ta feeria barw oraz słoneczny nastrój, który wytworzyły dzieci podczas występów, towarzyszą nam w czasie tych ostatnich (miejmy nadzieję) podrygów zimy 🙂