animated sun
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

IV Rodzinne Wierszykowanie

W dniu  09. 05. 2017r. w naszym przedszkolu odbyło się już po raz czwarty „Rodzinne Wierszykowanie”.

Podczas uroczystości dzieci wraz ze swoimi rodzicami mieli okazję do zaprezentowania przygotowanych przez siebie interpretacji znanych i lubianych wierszy polskich poetów. Celem naszego  „Rodzinnego Wierszykowania” było rozbudzanie zainteresowania najmłodszych poezją dziecięcą, prezentacja talentów aktorskich i recytatorskich a przede wszystkim znakomita zabawa.

W tym roku nasza przedszkolna scena gościła 12 młodych artystów, którym towarzyszyli ich najbliżsi  – mamy,  tatusiowie oraz rodzeństwo starsze i dużo, dużo młodsze. Usłyszeć mogliśmy m. in. wiersze: „Abecadło” Juliana Tuwima, „Żuk i biedronka”, „Tygrys”, „Papuga” , „Lis” , „Leń” –  Jana Brzechwy, „Dzień niegrzeczności” Agnieszki Frączek, „Kiedy będę dorosła” Danuty Wawiłow.

Wszystkim uczestnikom wręczone zostały pamiątkowe dyplomy oraz książeczki.

Wszystkim artystom małym i dużym BARDZO DZIĘKUJEMY za trud, zaangażowanie i dostarczenie nam wielu niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia za rok!!!